درباره ما

نونگاه کیست؟

آژانس تبلیغاتی نونگاه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد و برند و شرکت ثبت شده تحت نظر شرکت نونگار، بیش از 10 سال است که در زمینه ارائه خدمات برندینگ و تولید و نصب سایبان های تبلیغاتی، مش و استیکر، تابلو های تبلیغاتی، انواع لایت باکس، انواع سازه های فروشگاهی و POSM و برندینگ ماشین پخش فعالیت دارد.
این مجموعه با دارا بودن فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع مجتمع کارگاهی و 500 متر مربع مجتمع اداری، صاحب بزرگترین چاپخانه لارج فرمت ایران و با ظرفیت تولید روزانه 300 عدد سایبان تبلیغاتی به عنوان بزرگترین مجری تبلیغات محیطی کشور شناخته شده است. همچنین نونگاه دارای کارگاه های مجزا برای ساخت تابلو و POSM های فروشگاهی می باشد و در 20 استان کشور نمایندگی فعال داشته و کلیه خدمات آن با فاکتور رسمی ارائه می شود.

مشتریان

نونگاه با چه شرکت هایی همکاری میکند؟

این مجموعه همکاری با برند هایی نظیر دنت، دومینو، دامداران، سانی نس، سان استار، میهن، نایت کینگ، تیرکس، زرماکارون، کاله، بلک رویال، باغ میوه، مای بیبی، نادی، فرخنده، ایرانسل، زنبیل، تکدانه، دیجیکالا، تکنو هاوس، کوالا، سهند رادیاتور، مزمز، پاندا، افس، نستله، سیرنگ، چی توز، آلینوس، فروتلند، پمینا، سولیکو، موریس، موسوی، کاپو، عالیس، نویتکسو … را در کارنامه خود دارد.